Yalova’da Koronavirüs mücadelesi aralıksız sürüyor. Belediye Veteriner İşleri Müdürlüğü ekipleri, kentin bir çok noktasında dezenfekte işlemi çalışmaları yaptı.
Türkiye’de bin 296 kişinin ölümüne neden olan Kovid – 19’la mücadele sürüyor. Yalova’da da virüsün yayılmasının önüne geçmek adına çalışmalar yapılıyor. Yalova Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü ekipleri, kent genelinde başlattıkları dezenfekte çalışmalarına devam ediyor. Ekipler, Paşakent, Kazimiye, Adnan Menderes ve Bahçelievler Mahallelerinde dezenfekte işlemi gerçekleştirdi. Vatandaşların yoğun olarak kullandığı otobüs durakları, banklar ve parklar dezenfekte edildi. Ekipler ayrıca Pazaryeri, Fevzi Çakmak ve Süleymanbey Mahallelerinde de dezenfekte çalışması yaptı. Çalışmaların aralıksız bir şekilde sürdürüleceği açıklandı.