KAYMAKAM ÖZYİĞİT’TEN 23 NİSAN VE RAMAZAN AYI MESAJI – Kent 77 TvKent 77 Tv
KAYMAKAM ÖZYİĞİT’TEN 23 NİSAN VE RAMAZAN AYI MESAJI
421
23 Nisan 2020 - 15:42

Altınova Kaymakamı Regaip Ahmet Özyiğit, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ile Ramazan ayı dolayısıyla mesaj yayımladı.

 

Altınova Kaymakamı Regaip Ahmet Özyiğit, yayınladığı mesajda vatandaşların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ile Ramazan ayını kutladı.

 “BİRLİK VE BERABERLİK İÇERİSİNDE”

Özyiğit, mesajında, “Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin 100’üncü kuruluş yıldönümünü, tüm çocuklarının Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı en içten duygularımla kutluyorum. 23 Nisan 1920, millî iradeyi her türlü gücün üstünde tutan milletimiz için, millî iradenin dışında ve üstünde hiçbir gücün, hiçbir yönetimin, hiçbir vesayetin tanınmayacağının ve tam bağımsızlık yolunda ilerleyişimizin ilanıdır. Zor dönem geçirdiğimiz bu süreçte, devletimiz, hükümetimiz, belediyemiz ve milletimizle birlik ve beraberlik içerisinde atlatacağımıza yürekten inanıyorum.

Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin kuruluşunun 100. yıldönümünde Mustafa Kemal Atatürk’ü, Kurtuluş Savaşı’nın tüm kahramanlarını saygı ve rahmetle anıyor, sevgi dolu yürekleriyle bugüne anlam katan çocuklarımızın, aziz milletimizin ve değerli Altınovalı hemşerilerimin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı tebrik ediyorum” dedi.

“RAMAZAN AYINDA DA EVDE KALALIM”

Vatandaşların Ramazan Ayını da kutlayan Altınova Kaymakamı Regaip Ahmet Özyiğit, “Birlik ve beraberlik ruhuyla rahmetin ve mağfiretin doruğa ulaştığı 11 ayın sultanı Ramazan’a giriyoruz. Toplumsal hayatımızda huzur, sosyal yardımlaşma ve kaynaşmanın yoğun olarak yaşandığı af, mağfiret ve bereketin sembolü olan Ramazan ayına hep birlikte kavuşmanın mutluluğu içerisindeyiz. Ramazan ayı; dini, sosyal ve kültürel hayatta önemli bir yere sahip olması nedeniyle, Milletimizin derin köklerinde yatan dayanışma ve yardımlaşma ruhunun ortaya çıktığı özel zaman dilimleri arasındaki yerini almıştır.

Bugüne kadar birlik ve beraberlik örneği sergileyen İnsanımızın, bugün de aynı duyarlılığı göstererek ihtiyaç sahiplerine ellerini uzatıp bu Mukaddes Ayın feyiz ve bereketinden istifade edeceklerine olan inancımız tamdır. Salgın tehlikesiyle evlerimizde kalarak bu mübarek Ramazan Ayının en iyi şekilde değerlendirilmesini diliyorum.

Ramazan ayının Ülkemizde ve İlçemizde sevgi, hoşgörü ve sosyal dayanışma içerisinde huzurlu bir şekilde geçmesi temennilerimle, tüm vatandaşlarımızın Ramazan ayını tebrik eder, selam ve sevgilerimi sunarım” diye konuştu.

Yazar

GÜNDEMKent77 Tv HaberSİYASETYalova HaberleriYEREL HABERLER
ALİ MÜFİT GÜRTUNA’DAN BAŞKAN GÜREL’ KUTLAMA ZİYARETİ
GÜNDEMKent77 Tv HaberSİYASETYalova HaberleriYEREL HABERLER
“Eşe Karşı Kasten Öldürme” SUÇUNDAN YAKALANAN EŞ TUTUKLANDI
GÜNDEMKent77 Tv HaberSİYASETYalova HaberleriYEREL HABERLER
ÖZEL ÖĞRENCİLERE YALOVA BELEDİYESİ’NDEN DESTEK
GÜNDEMKent77 Tv HaberSİYASETYalova HaberleriYEREL HABERLER
ÇİFTLİKKÖYLÜ ÖĞRENCİLER İNGİLİZCE DERSLERİNİ BARINAKTA YAPTI
GÜNDEMKent77 Tv HaberSİYASETYalova HaberleriYEREL HABERLER
ÜNLÜ ORKESTRA ŞEFİ MANAFZADE’DEN ALTINOVA ÇIKARMASI

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

WhatsApp
Kent77 WhatsApp Hattı
Kent77 Tv & Dijital Platform
Haber, İhbar, Mesaj ve Bilgi Hattına Hoş geldiniz