Yalova Belediye Meclis Üyesi ve Yeşil Körfez Su Birliği Başkanı Nusret Karaalioğlu, Yalova Ülkü Ocakları Başkanı Bora Tanaçan ‘ı makamında ziyaret etti.
Sohbet havasında geçen ziyaret sırasında Yalova’nın güncel sorunları hakkında da karşılıklı istişare ederken karşılıklı sohbet ettiler. Karaalioğlu, ayrıca Tanaçan’a hediye takdim etti. Karaalioğlu’nun ziyaretinden mutluluk duyduğunu belirten Tanaçan , kendisine teşekkür etti.