Yalova Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü, eğitim seminerlerini aralıksız olarak sürdürüyor.
Her hafta bir mahallede verilen seminerin bu haftaki durağı İsmetpaşa Mahallesinde bulunan Umut Merkezi olacak. ‘Zihinlerdeki Kadının Özgürleşmesi’ isimli seminere konuşmacı olarak Yalova Belediyesi Uzman Psikolog Çiğdem Doğru ile Sosyal Servis Sorumlusu Kevser Palit Yavuz katılacak.
Kadın sorunları, şiddetin normalleştirilmesi ve şiddetle mücadele gibi konuların konuşulacağı seminerde katılımcılardan gelen sorularda yanıtlanacak. 30 Ocak Perşembe günü Saat: 14:00’da İsmetpaşa Mahallesinde bulunan Yalova Umut Merkezinde gerçekleştirilecek toplantı tüm kadınlara açık olacak.