Çınarcık Belediye Başkanı Numan Soyer, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla kadınlara çiçek hediye etti.
8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla Çınarcık Belediye Başkanı Numan Soyer , ilçedeki kamu kurumlarında çalışan kadınlara çiçek hediye etti.
Başkan Soyer , eşi Elif Soyer ve Ak Parti Çınarcık İlçe Teşkilatı ile beraber İlçe Emniyet Müdürlüğü , Çınarcık Devlet Hastanesi , Çınarcık Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi , Nöbetçi Işıl Eczanesini ziyaret etti. Kurumlardaki kadın çalışanlara , Huzurevi sakinlerine ve kadın vatandaşlara karanfil hediye ederek , 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kutladı.
Çınarcık Belediye Başkanı Numan Soyer, “Kadınlarımız bizim baş tacımızdır. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle bugün bütün resmi kurumlarımızda çalışan kadınlarımızın Kadınlar Günü’nü kutladık. Başarılar dileyerek, her zaman bizim baş tacımız olduklarını ilettik.” ifadesini kullandı.