Ligde inişli çıkışlı grafik çizen Kadıköyspor, 19. haftada evinde kozlarını paylaşacağı Bucaspor mesaisini aralıksız sürdürüyor.
Spor Toto Bölgesel Amatör Lig 10. Grup’ta üst sıralara doğru tırmanmak isteyen Kadıköyspor, hafta sonu sahasında İzmir ekibi Bucaspor ile karşı karşıya gelecek. Son haftalarda inişli çıkışlı performans ortaya koyan Kadıköyspor, teknik patron Teoman Parıltan yönetiminde Bucaspor’u eli boş göndermeyi hedefliyor. Geçen hafta İstanbul deplasmanında Bağcılarspor’a tek golle mağlup olan Kırmızı-Siyahlılar, kümede tutunmak için umudu azalan Bucaspor karşısında hata yapmak istemiyor.
Amatör Saha 1’de..
Kadıköyspor ile Bucaspor arasında 23 Şubat Pazar günü Yalova Amatör Saha 1’de yapılacak müsabaka saatler 14.00’ü gösterdiğinde start alacak. Pazar günkü maç öncesinde Kırmızı-Siyahlı temsilcimiz Kadıköy, 18 puanla 10. sırada bulunuyor. 8 puandaki Bucaspor ise ligin son sırasında yer alıyor. İki takım arasında ligin ilk yarısında İzmir’de oynanan mücadele 1-1’lik eşitlikle sona ermişti. Ateş hattının yukarısında olmasına rağmen kalan haftalar için henüz yerini netleştiremeyen Kadıköyspor, Bucaspor karşısında kazanarak rahat nefes almak ve yukarılara doğru tırmanmak istiyor.