Kadıköyspor, ligin 21. hafta mücadelesinde deplasmanda Atlasspor ile karşılaştı. Kırmızı-Siyahlılar, ikinci yarının başındaki üst üste gollerle 2-0 öne geçmesine rağmen son bölümlerde kalesinde iki gol görünce 3 puandan oldu ve Yalova’ya 1 puanla dönmek zorunda kaldı.
Spor Toto Bölgesel Amatör Lig 10. Grup’ta alt sıralardan kurtulma savaşı veren Kadıköyspor, Atlasspor deplasmanına gitti. 21. haftada çok önemli bir İstanbul yolculuğu geçiren Kırmızı-Siyahlılar, 2-0’lık avantajı koruyamayınca 90 dakika sonunda sahadan 1 puanla ayrıldı.
5 dakikada iki gol bulduk..
İstanbul Bulvar Mimar Kubilay Köse Stadyumu’nda oynanan maçın ilk 45 dakikasında her iki takım da geliştirdiği ataklarda gol bulamadılar. İkinci yarıya ise Kadıköyspor golle başladı. Dakikalar 52’yi gösterdiğinde Teoman Parıltan’in öğrencileri penaltı kazandı. Beyaz noktanın başına geçen Hüseyin Arslan topu ağlarla buluşturdu. 1-0 öne geçen Kırmızı Siyahlılar 57. Dakikada frikik kazandı. Topun başına geçen Mustafa Ün harika bir vuruşla Atlas kalecisi İbrahim Aydınç’ı avlayarak skoru 2-0 yapmasını bildi.
Atlas’ı durduramadık..
Kalan yarım saatlik dilimde ise Atlasspor oyunu bırakmadı. Kırmızı-Mavi-Beyazlı ekip 70. dakikada Enver Bayezit’in düşürülmesi ile penaltı kazandı. Ramazan Bal meşin yuvarlağı filelere yollayarak farkı 1’e indirdi. Mücadeleyi bırakmayan Atlasspor 82. dakikada Emre Yatan’ın kafa golü ile skoru 2-2 olarak eşitledi. Kalan sürede ve uzatma bölümünde başka gol olmayınca ekipler sahada 1 puanla ayrıldılar. Atlasspor gelecek hafta deplasmanda İlemtepe Kullarspor ile karşılaşırken, Yalova Kadıköyspor evinde Çayırovaspor’u ağırlayacak.
Saha: Bulvar Mimar Kubilay Köse Stadyumu
Hakemler: Oğuzhan Hamitoğlu, Fatma Özelm Tursun, Oğulcan Sefer
Atlasspor: İbrahim Aydinç xx, Emrah Rafet Mat xx, Abdülsamet Mert xx, Tolga Öztürk xx, Samet Bozkurt xx, Abdülkerim Canlı xx, Ramazan Bal xx, Tolga Cengiz xx, Enver Bayezit xxx, Aziz Abaramak xx, Murat Erdi Yeşiltepe xx( Dk.70 Emre Yatan xxx)
Kadıköyspor: Berke Yalazer xx, Ersel Ferdi Eren xx, Mustafa Ün xxx, Burhan Varol xx, Kaan Özkan xx, Hüseyin Arslan xxx, Aykut Çeperli xx, Fatih Çelebi xx, Uğurcan Taşdemir xx, Levent Kaya xx, Mehmet Durukan xx
Goller: Dk.70(P.A) Enver Bayezit, Dk. 82 Emre Yatan(Atlasspor), Dk.52(P.A) Hüseyin Arslan, Dk.57 Mustafa Ün(Kadıköyspor).