Erbaaspor’a tek golle kaybederek yenilgi serisini sürdüren Yalovaspor, 12. haftada yarın deplasmanda oynayacağı Isparta 32 Spor maçının hazırlıklarına başladı.
Misli.com 3. Lig 3. Grup’ta ilimizi temsil eden Yalovaspor, yarın Isparta 32 Spor deplasmanına çıkacak. Bu sezon oynadığı 9 karşılaşmada 2 beraberlik ve 7 mağlubiyet alarak 2 puanla son sırada bulunan Yeşil-Kırmızılı takımımızın iki maçı da eksik. Son haftalarda yükselişe geçen Isparta 32 Spor deplasmanında mücadele verecek Yalovaspor, bu karşılaşma için topbaşı yaptı. KOVİD-19 karantinası nedeniyle 14 eksik oyuncuyla Isparta mesaisine başlayan Yeşil-Kırmızılı takımımızda son yapılacak testlerin ardından negatife dönen oyuncu sayısının artması bekleniyor. Pozitif test sayısı 14’ün altına düştüğü takdirde temsilcimizin Isparta ile yapacağı müsabaka ertelenecek.
13.00’te start alacak..
Diğer yandan Isparta 32 Spor maçına hazırlanan Yalovaspor, bugün bu kente gidecek ve kampa girecek. Son yapılacak testlerin ardından negatife dönecek oyuncu olduğu takdirde bu isimler de yapacağı antrenmanla maç kadrosuna dahil edilebilecek. Isparta 32 Spor ile Yalovaspor arasında yarın Isparta Atatürk Stadyumu’nda oynanacak mücadele saat 13.00’te başlayacak. Bu müsabaka öncesinde temsilcimiz, 2 puanla grupta son sırada. Isparta ise 15 puanla 8. sırada haftaya girmeye hazırlanıyor.