İLK İMZA 9 ŞUBAT'TA – Kent 77 TvKent 77 Tv
İLK İMZA 9 ŞUBAT’TA
258
07 Şubat 2020 - 9:39

 

Yalova’nın sevilen yazarlarından Ayla Koca’nın 4. kitabı ‘Kıyam Zamanı’ çıktı. Yazar Koca’nın 4. kitabının imza günü 9 Şubat’ta 14.00’da İstanbul CNR Kitap Fuarı’nda olacak..

Yalova’nın sevilen yazarlarından Ayla Koca’nın 4. kitabı ‘Kıyam Zamanı’ çıktı. Daha önce polisiye roman türünde 2 ve aşk türünde 1 kitap yazan Koca’nın 4. kitabının imza günü 9 Şubat’ta İstanbul CNR Kitap Fuarı’nda olacak. Tüm dostlarını fuara imza günü etkinliğine beklediğini söyleyen Koca, “Kayıp Ruh Yitik Beden, Kayıp Kurban ve Aşk Acıtır’dan sonra ‘Kıyam Zamanı adlı romanımın çıkmasının heyecanı içerisindeyim. Destek veren herkese çok teşekkür ederim. Benim yazma hevesim hep vardı. Küçük yaştan itibaren yazıyordum. Daha sonra işler, çocuklar derken vakit ayırmaz olunca bırakmıştım. Bir gün rüyamda bir kitapçıya girdim. Rafta ‘Kayıp Ruh Yitik Beden’ duruyor. Elime alıyorum bakıyorum ki; yazarı benim heyecanla uyandım. O gün yazmaya başladım. Kayıp Ruh Yitik Beden ve Kayıp Kurban kitaplarımda maalesef toplumsal yaralarımızdan bahsettim. Kadına şiddet ve çocuk tecavüzleri toplumsal yaramız. Ne yaparsak yapalım azalmayıp; artıyor. Toplum olarak ‘ne yapabiliriz’ düşüncesini işlemek istedim. Bu olayların mağdurları hayata nasıl bakıyor, biz ne yapabiliriz noktasının sorgulanmasını istedim. Aşk Acıtır da ise aşktan, sevgiden ve aşk mücadelesinden bahsettim” dedi.

‘Sağlık camiasına teşekkür ederim’..

Gösterdikleri ilgiden dolayı sağlık camiasına da teşekkür eden Ayla Koca, “14 yıldır Yalova’da görev yapıyoruz. Burası küçük bir şehir. Sağ olsunlar oldukça ilgi görüyorum. Hemşire olduğum için sağlık camiası, eşimin mesleğinden dolayı emniyetten ve öğretmen dostlarım sayesinde bayağı ilgi var. Ben çalışmayı ve koşturmayı seviyorum. Hepte öyle oldu. Ama bir gün yetemediğimi fark edersem hiç düşünmeden her şeyi evlatlarım ve eşim için feda ederim. Yazarlık hevesi olan herkesin yazmaya teşvik edilmesi gerekiyor. Bu konuda gelen tüm mesajlara aynı cevabı veriyorum: Yazın ne olursa olsun. Mektup, şiir, hikaye yazın. Meşhur olmak için değil; gerçekten sevdiğiniz için yazın. Meşhur olmak için veya para kazanma hırsıyla yapılırsa hüsrana uğrarlar” dedi.

 

Yazar

GÜNDEMKent77 Tv HaberSİYASETYalova HaberleriYEREL HABERLER
Başkan Kaya’dan tecrübe aktarımı
GÜNDEMKent77 Tv HaberSİYASETYalova HaberleriYEREL HABERLER
BAŞKAN GÜREL’DEN HEMŞİRELERE JEST
GÜNDEMKent77 Tv HaberSİYASETYalova HaberleriYEREL HABERLER
BAŞKAN YELE 19 MAYIS GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI DOLAYISYLA BİR MESAJ YAYINLADI
GÜNDEMKent77 Tv HaberSİYASETYalova HaberleriYEREL HABERLER
UMUT GÜÇLÜ’DEN CHP’Lİ BELEDİYELERDE İŞÇİ ÇIKARMALARINA TEPKİ!
GÜNDEMKent77 Tv HaberSİYASETYalova HaberleriYEREL HABERLER
ÇİFTLİKKÖYLÜ ÖĞRENCİLERE GERİ DÖNÜŞÜM GÜNÜ HEDİYESİ

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

WhatsApp
Kent77 WhatsApp Hattı
Kent77 Tv & Dijital Platform
Haber, İhbar, Mesaj ve Bilgi Hattına Hoş geldiniz