Yalova Belediyesi Gençlik Konserleri’nde sahne alan Görkem Balkış ve Burak Çubuk performanslarıyla tam not aldı.
İkinci gün gerçekleştirilen etkinliklerde ilk olarak Burak Çubuk Yalovalılarla buluştu. Batı Sahil Bandı’ndaki konserde Çubuk, seslendirdiği şarkılarla beğeni topladı.
Gecede sonrasında ise Görkem Balkış sahne aldı.
Balkış söylediği şarkılarla eğlenceyi doruğa çıkardı.
Görkem Balkış, konseri izleyemeye gelen arkadaşı Alkan Dalgakıran’ı sahneye davet etti. İkilinin sahnede düet yaparak Yalovalılara unutmayacağı bir gece yaşattı.
Konserler yarınki etkinlikle sona erecek Yarın Mert Şenel ile Aziz Yalovalılarla buluşacak.