GENÇLERE "ÇEKİNMEYİN" ÇAĞRISI! – Kent 77 TvKent 77 Tv

Kent 77 Tv

GENÇLERE “ÇEKİNMEYİN” ÇAĞRISI!
390
22 Şubat 2020 - 11:32

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Yalova Şubesi’nde gençlerle bir araya geldi. İleri Düzey Liderlik Programı’nda konuşan Oral, “Eğer çekinir, korkar ve kaygılarınıza yenik düşerseniz hiçbir zaman harekete geçemezsiniz” dedi.

Türkiye Gençlik Vakfı Yalova şubesi tarafından “İleri Düzey Liderlik Programı” düzenlendi. Etkinliğe katılan Altınova Belediye Başkanı Metin  Oral, gençlere deneyimlerini anlattı. Gençlere kariyer planlaması konusunda bilgiler veren Başkan Metin Oral, cesaretin en önemli unsur olduğunu söyledi. “Adım atmaktan korkmayın” diyen Başkan Oral,  “Unutulmamalıdır ki bir şeyi yapacaksanız bunun için ilk yapacağınız şey adım atmak olmalı. Eğer çekinir, korkar ve kaygılarınıza yenik düşerseniz hiçbir zaman harekete geçemezsiniz” dedi.

TÜGVA İl Başkanı Muammed Edip Özyılmaz da “Bu program gençlerin mesleğinde kariyer yapmış insanların deneyimlerinden faydalanmasını amaçlıyor. Bu kapsamda davetimizi geri çevirmeyerek bizlerle birlikte olan Altınova Belediye Başkanımız Dr. Metin Oral’a teşekkür ediyoruz. Kendisi belediyecilik alanında yaptığı çalışmalarla örnek bir yerel yönetici olmayı başardı. Onun deneyimlerinin gençlerimizin önünü aydınlatacağına eminim” diye konuştu.

Yazar

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

WhatsApp
Kent77 WhatsApp Hattı
Kent77 Tv & Dijital Platform
Haber, İhbar, Mesaj ve Bilgi Hattına Hoş geldiniz