Gelecek Partisi Yalova İl Başkanlığı Heyeti, İzmir’de, depremzede vatandaşlarımızla buluştu.
30 Ekim Cuma Günü İzmir ve çevresinde derinden hissedilen, 115 vatandaşımızı kaybettiğimiz deprem felaketini Gelecek Partisi Yalova İl Başkanlığı da, bu amaçla toplanan çocuk kıyafeti, oyuncak ve nakdî yardımdan oluşan malzemeleri bölgeye ulaştırdı. Recep Adıgüzel, Atilla Tanın, Hakan Akbulak ve Feyza Çandır’dan oluşan heyet, Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal ile de bir görüşme gerçekleştirerek, Yalova halkının selamlarını iletti. 1999 Marmara Depremi’nden en çok etkilenen illerden olan Yalova’da, depremle ilgili planlamaların gecikmesi ve kentsel dönüşümün bir türlü istenilen düzeye ulaşmamasının, Yalovalı vatandaşlarımızı tedirgin ettiğini söyleyen parti sözcüsü Recep Adıgüzel, “Devlet olarak yaraları sarmak için birlik olduğumuz günlerdeyiz. Biz Gelecek Partisi Yalova İl Başkanlığı olarak da elimizden geldiğince İzmir’li vatandaşlarımıza yardımcı olmayı istedik. Çocuklarımızın yüzünde oluşacak bir tebessüm bile bizleri mutlu etmeye yetiyor. Umarız alınacak tedbirlerle bir daha böyle felaketleri yaşamayız. Zira deprem değil, tedbirsizlik öldürüyor” dedi.