Altınova Belediye Başkanı Metin Oral, 16 yıldır sürdürdüğü esnaf kahvaltılarına da ara vermeden devam ediyor.
Başkan Oral son olarak, İkizler Kebap’ın misafiri oldu. Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, ilçedeki esnaflarla kahvaltıda bir araya gelmeye devam ediyor. Düzenlenen kahvaltı programlarında Başkan Oral, haftanın belli günleri esnafın dükkânında kahvaltı yapıyor. Başkan Oral son olarak, Kebap Sahipleri Mahmut Çakmak Yunus Çakmak ve ekibiyle birlikte kahvaltı yaptı. Kahvaltılar oldukça nezih bir ortamda gerçekleşti.
“TOPLUM VE ESNAF BİR BÜTÜN”
Düzenli olarak hurdacı esnafları ziyaret ederek, kahvaltıları birlikte yapmaya çalıştıklarını ifade eden Oral, “Esnaflarımızla karşılıklı görüş alış verişlerinde bulunuyor, sıkıntıları ve çalışmaları ele alıyoruz. Bu etkinliğimiz her iki taraf açısından da oldukça yararlı geçiyor.
Toplumumuz ve esnafımız bir bütün olarak vardır. Esnafımızın varlığı ve devamlılığı bizim için çok önemlidir. Bizler de bu devamlılığın sağlanabilmesi için elimizden gelen desteği vermekteyiz. Toplumumuzun her kesimin görüşleri bizim için büyük önem taşıyor. Vatandaşlarımızla sohbet edip, dilek ve şikâyetlerini dinlemeye devam edeceğiz. İlçemiz için çalışmalarımızı aralıksız sürdüreceğiz” diye konuştu.