Esenköyspor, ligin 6. haftasında yarın sahasında lider durumdaki Sivrihisar’ı konuk edecek.
Türkiye Kadınlar Voleybol 2. Lig 2. Grup’ta ilimizi temsil eden Esenköyspor, 6. hafta müsabakaları kapsamında yarın evinde Sivrihisar ile kozlarını paylaşacak. Bölgesel Lig’de şampiyon olduktan sonra tarihinde ilk kez mücadele ettiği 2. Lig’de bu sezon henüz galibiyetle tanışamayan Fikret Uzun’un talebeleri, 6. haftada güçlü rakibi Sivrihisar’a sürpriz yapmak istiyor.
17.00’de start alacak..
Esenköyspor ile Sivrihisar arasında yarın Yalova 90. Yıl Spor Salonu’nda yapılacak müsaba, saatler 17.00’yi gösterdiğinde start alacak. Yarınki zorlu karşılaşma öncesinde Eskişehir temsilcisi Sivrihisar, dört maçını da galibiyetle bitirip 12 puanla zirvede bulunuyor. Üç maç yapan ve hiç kazanamayan Esenköy ise puansız ve 9. basamakta yer alıyor.
2 maç daha oynanacak..
Diğer yandan Türkiye Kadınlar Voleybol 2. Lig 2. Grup’ta Esenköyspor ile Sivrihisar arasındaki maçın dışında iki karşılaşma daha oynanacak. Yarın yapılacak müsabakalar kapsamında; Tepebaşı Gençlik, evinde Ayvalıkgücü Belediyesi’ni ağırlayacak. Nova Gençlik ise Gölcük İhsaniye deplasmanına çıkacak. Yeşilbayramiç ve Nilüfer Belediyesi, ligin altıncı haftasını dinlenerek geçirecek.