Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu(TASKK) Yönetim Kurulu üyesi ve Yalova Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Tamer Erbul, Çınarcık’ta faaliyet gösteren kulüplerle bir araya gelerek istişarede bulundu.
COVİD-19 pandemisi sonrasında 2020-2021 sezonu ile ilgili alınan kararlarla birlikte bilgiler aktaran Erbul’a Çınarcık Belediyespor, Esenköy Belediyespor, Teşvikiye Belediyespor, Kocaderespor, Çınarcık Fırtınaspor, Ortaburunspor, Koru Belediyespor, Çalıca Gençlikspor kulüplerinin başkan ve yöneticileri eşlik etti. Yalova Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Tamer Erbul, “Çınarcık ilçesi kulüplerimiz ziyaretime yoğun ilgi gösteren Çınarcık Belediyespor, Esenköy Belediyespor, Teşvikiye Belediyespor, Kocaderespor, Çınarcık Fırtınaspor, Ortaburunspor, Koru Belediyespor, Çalıca Gençlikspor Başkan ve yöneticilerine misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ederim. Kulüplerimize ziyaretlerimiz devam edecek” dedi.