ÇINARCIK MYO’DA DEĞİŞİM HAREKETLİLİĞİ TANITIMI GERÇEKLEŞTİ – Kent 77 TvKent 77 Tv
ÇINARCIK MYO’DA DEĞİŞİM HAREKETLİLİĞİ TANITIMI GERÇEKLEŞTİ
624
05 Mart 2020 - 12:57

Yalova Üniversitesi Dış İlişkiler Koordinatörlüğü (YÜDİK) tarafından Çınarcık Meslek Yüksekokulu personeline ve öğrencilerine yönelik 2020-2021 Yurt İçi ve Yurt Dışı Değişim Hareketliliği Programları tanıtımı yapıldı.

Dış İlişkiler Koordinatörü Öğr. Gör. Oğuzhan Köse, Öğr. Gör. Nejla Türkdoğan, Yeliz Bilmez ve Elif Nur Talaş tarafından gerçekleştirilen tanıtım etkinliğinde Erasmus, Mevlana ve Farabi değişim programları hakkında bilgi verildi. Çınarcık MYO, öğretim elemanları ve idari personeline yönelik gerçekleştirilen ilk tanıtımda yurt dışında ders verme, ders alma ve staj imkanları anlatıldı. Çınarcık MYO’nun tüm bölümlerinden Erasmus, Mevlana, Farabi temsilcileri öğretim elemanlarının da bulunduğu tanıtım, öğrenci ve akademisyenler için geliştirilebilecek ikili anlaşma içerikleri ve süreçleriyle ilgili bilgilendirme ve karşılıklı görüş alışverişinin ardından sona erdi.

İlk etkinliğin ardından Amfi 1 sınıfında öğrencilere yönelik yapılan 2020-2021 Öğrenci Değişim Programları Tanıtımı yoğun ilgiyle karşılandı. 200’e yakın öğrencinin katıldığı tanıtımda yeni dönem Erasmus, Farabi, Mevlana Değişim Programları kapsamında öğrenim ve stajla ilgili sunumlar yapıldı ve sorular yanıtlandı.

Etkinlik sonunda YÜDİK tarafından Çınarcık MYO öğretim elemanlarına, idari personeline ve öğrencilerine yönelik, Yalova Üniversitesi tarafından yüzde yüz geri dönüşümle üretilmiş saksıda çiçeğin de içinde bulunduğu birçok hediye dağıtımı gerçekleştirildi. Ayrıca katılımcılara Çınarcık MYO yönetimi tarafından teşekkür belgesi takdim edildi.

Yazar

GÜNDEMKent77 Tv HaberSİYASETYalova HaberleriYEREL HABERLER
Oral: Kurtuluş Günü kutlu olsun
GÜNDEMKent77 Tv HaberSİYASETYalova HaberleriYEREL HABERLER
GÜREL, “GURURLA KUTLUYORUZ”
GÜNDEMKent77 Tv HaberSİYASETYalova HaberleriYEREL HABERLER
AKYOL: DÜŞMAN İŞGALİNDEN KURTULUŞUMUZUN 103. YILDÖNÜMÜ KUTLU OLSUN   
GÜNDEMKent77 Tv HaberSİYASETYalova HaberleriYEREL HABERLER
ÇİFTLİKKÖY SAHİLİNDE YOSUN SEFERBERLİĞİ

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

WhatsApp
Kent77 WhatsApp Hattı
Kent77 Tv & Dijital Platform
Haber, İhbar, Mesaj ve Bilgi Hattına Hoş geldiniz