ÇİFTLİKKÖY BELEDİYESİ’NDEN ESNAFLARA 1000 TÜRK BAYRAĞI – Kent 77 TvKent 77 Tv
ÇİFTLİKKÖY BELEDİYESİ’NDEN ESNAFLARA 1000 TÜRK BAYRAĞI
267
27 Ekim 2020 - 11:53

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar’ın hediyesi olarak ilçedeki esnaflara toplam bin adet Türk bayrağı dağıtımı yapıldı.

Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşunun 97’inci yıldönümü olan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamalarına hazırlanan Çiftlikköy’de, Başkan Silpagar’ın talimatıyla esnaflara Türk bayrakları hediye edildi. Çiftlikköy Belediyesi ekipleri tarafından 500 Evler Mahallesi, Siteler Mahallesi, Sultaniye Mahallesi, Çiftlik Mahallesi, Sahil Mahallesi, Mehmet Akif Ersoy Mahallesi esnaflarına toplam bin adet Türk bayrağı dağıtılırken, esnaflar da Türk bayraklarını dükkanlarına asarak bayram kutlamalarına katıldı. Cumhuriyete ve Cumhuriyetin değerlerine sahip çıkılması gerektiğini ifade eden Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı mesajında da cumhuriyetin kurucularını ve bu millet için kanını döken aziz şehitleri rahmet ve minnetle bir kez daha yad ettiklerini belirtti.

Başkan Silpagar, “Türkiye Cumhuriyeti’nin 97’inci onur yılını kutluyoruz. Bu anlamlı bayramda Cumhuriyetimizin kazanımlarına hep birlikte, her zamankinden daha çok ve içtenlikle sahip çıkıyoruz. Milletçe el birliği ve gönül birliği içerisinde birbirimizle kenetlenerek ülkemizin aydınlık geleceğini hep birlikte inşa ediyoruz. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımızı büyük bir sevinç ve gururla kutluyor, milletçe bu heyecanı paylaşıyoruz. Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ve de silah arkadaşlarını, bu vatan için kanlarını bu toprağa dökmüş aziz şehitlerimizi rahmet ve minnetle bir kez daha yad ediyor, Cumhuriyet Bayramımızı en kalbi duygularımla kutluyorum” dedi.

Yazar

GÜNDEMKent77 Tv HaberSİYASETYalova HaberleriYEREL HABERLER
AHMEDİYE GÖLETİ DEFNE KOKULARINA DOYACAK
GÜNDEMKent77 Tv HaberSİYASETYalova HaberleriYEREL HABERLER
‘YALOVA BENİM KENTİMDİR’ ORTAOKULLAR ARASI BİLGİ YARIŞMASI
GÜNDEMKent77 Tv HaberSİYASETYalova HaberleriYEREL HABERLER
YALOVA BELEDİYESİ, VEKTÖRLE MÜCADELEYE HIZ VERDİ
GÜNDEMKent77 Tv HaberSİYASETYalova HaberleriYEREL HABERLER
BAŞKAN GÜREL SÖZÜNÜ TUTTU
GÜNDEMKent77 Tv HaberSİYASETYalova HaberleriYEREL HABERLER
ALTINOVA’DA MARKETLERE SIKI DENETİM

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

WhatsApp
Kent77 WhatsApp Hattı
Kent77 Tv & Dijital Platform
Haber, İhbar, Mesaj ve Bilgi Hattına Hoş geldiniz