BÜYÜKGÜMÜŞ’TEN HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
Ak Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Başkanı Ve Yalova Milletvekili Ahmet Büyükgümüş, İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Abdülaziz Yeniyol’a hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.
Büyükgümüş ve Yalova Belediyesi Başkan Yardımcısı Fatih Şahin, Yeniyol’u makamında ziyaret etti. Ziyarette Büyükgümüş, Yeniyol’a görevinde başarılar diledi.
Müdür Yeniyol, nazik ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür etti.