BORA TANAÇAN, ÜLKÜ OCAKLARI GENEL MERKEZİ’NE ATANDI – Kent 77 TvKent 77 Tv
BORA TANAÇAN, ÜLKÜ OCAKLARI GENEL MERKEZİ’NE ATANDI
99
25 Mayıs 2023 - 11:42

 

Önceki dönem Yalova Ülkü Ocakları İl Başkanı Bora Tanaçan, Ülkü Ocakları Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım’ın görevlendirmesiyle Ülkü Ocakları Genel Merkez yöneticiliğine atandı.

 

Ülkü Ocakları bünyesinde uzun yıllar birçok farklı kademede görev yapan Tanaçan, son olarak Yalova Ülkü Ocakları İl Başkanlığı görevini yürütmüştü.

İl Başkanlığı görevini devretmesinden sonra Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli ve Ülkü Ocakları Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım ile yakın mesaisini sürdüren Tanaçan, son bir yıllık süreçte Milliyetçi Hareket Partisi tarafından düzenlenen Açık Hava Toplantılarında aktif bir rol üstlenmiş ve gerçekleştirilen programlarda Devlet Bahçeli ile olan yakınlığı ile dikkatleri üzerine çekmişti.

Son olarak 7 Nisan 2023 tarihinde Ankara’da Devlet Bahçeli’nin katılımıyla gerçekleştirilen iftar programına da davet edilen Tanaçan, iftar programında Devlet Bahçeli’nin hemen önünde yer alan protokol masasında yer almış, bu durum Tanaçan’a yeni bir görev verilebileceği şeklinde yorumlanmıştı.

 

“Var gücümle Ankara’da mücadelemi sürdüreceğim”

Ülkü Ocakları Genel Merkezi’nde görevlendirilmesinin üzerine bir açıklama yapan Tanaçan, “Ülkü Ocakları Genel Başkanımız Sayın Ahmet Yiğit Yıldırım beyefendinin takdirleriyle Ülkü Ocakları Genel Merkez yöneticiliğine atanmış bulunmaktayım.

Ülkü Ocakları Genel Merkezi, Başbuğ’umuz Alparslan Türkeş’in de deyimiyle hesap yapanların değil, Ülkücü Hareketin hesapsızlarının omuzunda yükselen kutlu bir davanın yuvasıdır.

İnancımız o ki; Ülkücü Hareket dualı bir harekettir ve bu kutlu davada yapılan görevler, gelinen makamlar hesap değil nasip işidir.

Bugüne kadar gecemi gündüzüme katarak kutlu davamıza elinden geldiğince hizmet etmeye çalıştım. Bu saatten sonra da var gücümle Ankara’da mücadelemi sürdüreceğim.

Beni bu göreve layık gören, Ülkü Ocakları Genel Başkanımız Sayın Ahmet Yiğit Yıldırım beyefendiye ve bilhassa Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli beyefendiye sonsuz şükranlarımı sunuyorum. Bana olan güvenlerini boşa çıkarmayacağımdan kimsenin şüphesi olmasın” şeklinde konuştu.

Yazar

GÜNDEMKent77 Tv HaberSİYASETYalova HaberleriYEREL HABERLER
YALOVA EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİNDE BİR İLK DAHA
GÜNDEMKent77 Tv HaberSİYASETYalova HaberleriYEREL HABERLER
ALTINOVA PROTOKOLÜ BAYRAMLAŞTI
GÜNDEMKent77 Tv HaberSİYASETYalova HaberleriYEREL HABERLER
KARDELEN’Lİ ÖĞRENCİLER TEMA’LI OLDU
GÜNDEMKent77 Tv HaberSİYASETYalova HaberleriYEREL HABERLER
EMEKLİLER SADAKA DEĞİL MAAŞ İSTİYOR!
GÜNDEMKent77 Tv HaberSİYASETYalova HaberleriYEREL HABERLER
YALOVA BELEDİYESPOR TÜRKİYE 3.SÜ OLDU

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

WhatsApp
Kent77 WhatsApp Hattı
Kent77 Tv & Dijital Platform
Haber, İhbar, Mesaj ve Bilgi Hattına Hoş geldiniz