BECAN, FAALİYET SUNUMUYLA GÖREVİNE VEDA ETTİ – Kent 77 Tv Yalova'nın TelevizyonuKent 77 Tv Yalova'nın Televizyonu

Kent 77 Tv Yalova'nın Televizyonu

BECAN, FAALİYET SUNUMUYLA GÖREVİNE VEDA ETTİ
104
22 Mart 2023 - 17:46

 

Görevinden istifa eden Yalova Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tahsin Becan, 22 Mart Çarşamba günü başkanlık süreci boyunca odanın gerçekleştirdiği çalışmalar hakkında bilgi verdi.

 

  1. dönem milletvekilliği seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi’nden milletvekili aday adayı olmak için istifa eden Becan, 9 yıl başkanlık yaptığı Yalova Ticaret ve Sanayi Odasına her zaman destek olacağını belirtti.

Kendisini yalnız bırakmayan yönetim kuruluna, üyelere ve iş insanlarına teşekkür eden Tahsin Becan, konuşmasında özellikle YTSO binasının yapımında maddi manevi emeği geçenlere ve Yalova Belediyesi yönetimine teşekkür etti.

Bir ayağının her zaman Yalova Ticaret ve Sanayi Odasında olacağını kaydeden Becan, “28. dönem milletvekili seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi’nden milletvekili aday adayı oldum.

Arkadaşlarım istediği sürece odamıza desteklerimi sürdürmeye devam edeceğim. Sıralamada kesin istediğim sıra verilirse milletvekili seçimleri için çalışacağım. Verilmezse yine iş hayatıma dönüp odamıza destek olmaya devam edeceğim.” dedi.

Yazar

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

WhatsApp
Kent77 WhatsApp Hattı
Kent77 Tv & Dijital Platform
Haber, İhbar, Mesaj ve Bilgi Hattına Hoş geldiniz