BAŞKAN SİLPAGAR’DAN FİLYASYON EKİBİNE DESTEK – Kent 77 TvKent 77 Tv
BAŞKAN SİLPAGAR’DAN FİLYASYON EKİBİNE DESTEK
173
18 Aralık 2020 - 11:04

Koronavirüs tedbirleri kapsamında gerçekleştirilen çalışmalarla dikkat çeken Çiftlikköy Belediyesi, pandemi süreci boyunca sürdürülen örnek çalışmalarla da virüs ile mücadelede ön safta yer almaya devam ediyor. Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar, koronavirüsle mücadelede önemli bir görev üstlenen Çiftlikköy İlçe Sağlık Müdürlüğü filyasyon ekiplerine güç bankası (powerbank) hediye etti.
İlçe Sağlık Müdürlüğü bünyesindeki filyasyon ekiplerini ziyaret eden Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar, tüm sağlık çalışanlarına fedakârlıkları için bir kez daha teşekkür ederek, “Baştan aşağı her kademede çalışan tüm sağlık çalışanlarına ne kadar büyük teşekkür etsek, fiziksel anlamda ne denli destek verirsek verelim onların yaptıklarının yanında az kalacaktır. Herkesin virüsten köşe bucak kaçtığı bir zamanda büyük özveri ve cesaretle virüse karşı savaşan sağlık çalışanlarının haklarını ödeyemeyiz. Dualarımız sizler ve aileleriniz için” diye konuştu.
Başkan Silpagar; “Bugün bu ziyaretimizle birlikte sizlere güzel duygu, düşünce, temenni ve dualarımızın yanında küçük bir hediye de vermek istiyoruz. Bu hediye hem size minnetimizin ve şükranımızın bir nişanesi hem de sahada olmanız sebebiyle sıkça ihtiyaç duyacağınızı düşündüğümüz powerbank olacak. Böylece hem kurumunuz hem sevdiklerinizle iletişiminiz hiçbir zaman kopmamış olacak. Bu küçük hediyeyi sizlerin maddi ve manevi anlamda yanında olduğumuzun bir göstergesi olarak kabul etmeniz bizleri sevindirecektir.” şeklinde konuştu.
İlçe Sağlık Müdürü Ali Daştan başta olmak üzere tüm filyasyon ekiplerine powerbank hediye eden Başkan Silpagar hediyenin içine bir mektup bırakarak sağlık çalışanlarına şu ifadeleri kullandı: “Pandemi dönemi boyunca yaşadığımız tüm zorluklara rağmen hayat kurtarmaya devam ediyorsunuz. Aylardır sevdiklerinizden ve kıymetli ailelerinizden uzakta yapmış olduğunuz çalışmalarınızın ve çabalarınızın farkındayız. Bizler her zaman olduğu gibi bu süreçte de yanınızdayız. Yanınızda olmaya devam edeceğiz. Göstermiş olduğunuz özverili çalışmalarınızdan dolayı Çiftlikköy halkı ve şahsım adına sizlere teşekkür eder, yeni senede sevdiklerinizle huzurlu, sağlıklı ve başarılı günler geçirmenizi dilerim. İyi ki varsınız.”
İlçe Sağlık Müdürü Ali Daştan ise Başkan Silpagar’a tüm katkılarından ötürü teşekkür ederek vatandaşları bir kez daha uyarıp, maske, mesafe ve temizliğe dikkat edilmesi konusunda duyarlı olmaya davet etti.

Yazar

GÜNDEMKent77 Tv HaberSİYASETYalova HaberleriYEREL HABERLER
AHMEDİYE GÖLETİ DEFNE KOKULARINA DOYACAK
GÜNDEMKent77 Tv HaberSİYASETYalova HaberleriYEREL HABERLER
‘YALOVA BENİM KENTİMDİR’ ORTAOKULLAR ARASI BİLGİ YARIŞMASI
GÜNDEMKent77 Tv HaberSİYASETYalova HaberleriYEREL HABERLER
YALOVA BELEDİYESİ, VEKTÖRLE MÜCADELEYE HIZ VERDİ
GÜNDEMKent77 Tv HaberSİYASETYalova HaberleriYEREL HABERLER
BAŞKAN GÜREL SÖZÜNÜ TUTTU
GÜNDEMKent77 Tv HaberSİYASETYalova HaberleriYEREL HABERLER
ALTINOVA’DA MARKETLERE SIKI DENETİM

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

WhatsApp
Kent77 WhatsApp Hattı
Kent77 Tv & Dijital Platform
Haber, İhbar, Mesaj ve Bilgi Hattına Hoş geldiniz