ANKARA TEMASLARI TAMAMLADI – Kent 77 TvKent 77 Tv
ANKARA TEMASLARI TAMAMLADI
541
06 Kasım 2020 - 8:24
AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları toplantısına katılmak için Ankara’ya giden Yalovalı heyet, bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.
Ankara programını tamamlayan ve birçok konuda görüşmeler gerçekleştiren ziyaretlerin olumlu geçtiğini belirtti. Ankara temasları sırasında Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk, AK Parti Yalova İl Başkanı Muğlim Bağatar, İl Genel Meclis Başkanı Hasan Soygüzel, Yalova Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Sarıduman ve AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Emirhan Balkaya da yer aldı.
İlk olarak Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank’ı ziyaret eden Başkan Vekili Tutuk, ardından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla gerçekleştirilen AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları toplantısına İl Başkanı Muğlim Bağatar ile birlikte katıldı. Burada ki programın akabinde AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Başkanı, Yalova Milletvekili Ahmet Büyükgümüş ve Adalet Bakan Yardımcısı Şaban Yılmaz ile bir araya gelen Başkan Vekili Tutuk, sırasıyla Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı İhsan Selim Baydaş, Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Hasan Büyükdede, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Milli Emlak Genel Müdür Yardımcısı Veli Tunçez’i makamlarında ziyaret etti.
Ankara temasları hakkında bilgiler veren Başkan Vekili Tutuk, “Kentimize yapılacak olan projeler ve yatırımları görüşmek için Ankara’da temaslarda bulunduk. Kentimiz için İl Başkanımız, Milletvekillerimiz ile bir bütünlük içinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yapmış olduğumuz temaslar ve gösterilen teveccüh bizleri oldukça mutlu etti. Yapmış olduğumuz tüm görüşmeler olumlu geçti ve projelerimizi, taleplerimizi ilettik. Yalova’yı daha güzel günler bekliyor” dedi.

Yazar

GÜNDEMKent77 Tv HaberSİYASETYalova HaberleriYEREL HABERLER
AHMEDİYE GÖLETİ DEFNE KOKULARINA DOYACAK
GÜNDEMKent77 Tv HaberSİYASETYalova HaberleriYEREL HABERLER
‘YALOVA BENİM KENTİMDİR’ ORTAOKULLAR ARASI BİLGİ YARIŞMASI
GÜNDEMKent77 Tv HaberSİYASETYalova HaberleriYEREL HABERLER
YALOVA BELEDİYESİ, VEKTÖRLE MÜCADELEYE HIZ VERDİ
GÜNDEMKent77 Tv HaberSİYASETYalova HaberleriYEREL HABERLER
BAŞKAN GÜREL SÖZÜNÜ TUTTU
GÜNDEMKent77 Tv HaberSİYASETYalova HaberleriYEREL HABERLER
ALTINOVA’DA MARKETLERE SIKI DENETİM

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

WhatsApp
Kent77 WhatsApp Hattı
Kent77 Tv & Dijital Platform
Haber, İhbar, Mesaj ve Bilgi Hattına Hoş geldiniz