Yalova İl Genel Meclis Başkanı Hasan Soygüzel, Altınova Belediye Başkanı Metin Oral’ı makamında ziyaret etti.
Yalova İl Genel Meclis Başkanı Hasan Soygüzel beraberinde AK Parti Altınova İl Genel Meclis üyeleri Ali Çorbacı ve Resul Çiftçi ile birlikte Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral’ı ziyaret etti. Altınova’da yapılan çalışmaların ele alındığı ziyarette belediye ve il özel idare olarak yapılan hizmetler masaya yatırıldı. Yeni projelerle ilgili görüş alışverişinin yapıldığı ziyaret oldukça samimi ortamda gerçekleştirildi.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, Yalova İl Genel Meclis Başkanı Hasan Soygüzel ile İl Genel Meclis üyeleri Ali Çorbacı ve Resul Çiftçi’ye teşekkür etti.