ALTINOVA’DA MUHTARLAR GÜNÜ KUTLANDI
19 Ekim Muhtarlar Günü Altınova’da düzenlenen törenle kutlandı.
Altınova Kaymakamlık önünde düzenlenen tören, muhtarların Atatürk Anıtı’na çelenk koymasıyla başlayıp, saygı duruşu, İstiklal Marşı’nın okunmasıyla devam etti.
Törenin ardından muhtarlar, Altınova Kaymakamı Regaip Ahmet Özyiğit ve Altınova Belediye Başkanı Metin Oral’ı makamlarında ziyaret etti.
“UYUMLU ÇALIŞMA”
Altınova’daki mahalle ve köy muhtarları, Muhtarlar Günü nedeniyle Belediye Başkanı Metin Oral’ı ziyaret etti. Ziyaretten duyduğu dile getiren Oral, “Sizler, demokrasinin ilk halkasısınız” dedi.
Altınova’da iyi bir ekip ve uyumlu çalışmanın gerçekleştiğini dile getiren Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, “Tüm köylerde çok ciddi hizmetler ve yatırımlar gerçekleştiriliyor. Hizmette sınır yok. Tüm köylerimiz şehirlerden farksız. Ama ihtiyaç bitmez. İhtiyaç bitti mi hayatta biter. Hepimizin amacı halkımıza hizmet etmektir. Bunu da birlik beraberlik içinde yapmanın mutluluğunu yaşıyoruz” diye konuştu.