ALTINOVA’DA ÇANAKKALE ŞEHİTLER ANILDI – Kent 77 TvKent 77 Tv
ALTINOVA’DA ÇANAKKALE ŞEHİTLER ANILDI
85
18 Mart 2023 - 13:36

 

Altınova’da 18 Mart Çanakkale Zaferi’nin 108’inci yıl dönümü, Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi için tören düzenlendi.

 

Altınova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından hazırlanan anma programı, Altınova İlçe Kaymakamlığı önünde çelenk koyma töreni ile başladı. Ardından ilçe protokolü, Hersek ve Tavşanlı Şehitliklerini ziyaret etti.

Altınova Subaşı İlkokulu’ndaki programda öğrencilerin sahnelediği tiyatro gösterisi büyük beğeni toplarken, seslendirilen şiirler de duygulu anlara neden oldu.

Altınova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından 18 Mart Çanakkale Zaferi’nin 108’inci yıldönümü ve Şehitleri Anma Günü nedeniyle düzenlenen yarışmalarda dereceye giren öğrencilere ödülleri veridi.

Törene; Altınova Kaymakamı Regaip Ahmet Özyiğit, Karamürsel Eğitim Merkezi Kurmay Başkanı Dnz. Alb. Erhan Fıçıcı, Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, Tavşanlı Belediye Başkanı Mücahit Kaçar, Kaytazdere Belediye Başkanı Ali Kangal, Subaşı Belediye Başkanı Turan Canbay, il genel ve belediye meclis üyeleri, Altınova İlçe Milli Eğitim Müdürü Zeki Sitar, dire amirleri, şehit yakınları, gazi ve yakınları, siyasi parti temsilcileri, STK temsilcileri, öğretmen, veli ve öğrenciler katıldı.

Yazar

GÜNDEMKent77 Tv HaberSİYASETYalova HaberleriYEREL HABERLER
Devlet erkanı Anıtkabir’de!
GÜNDEMKent77 Tv HaberSİYASETYalova HaberleriYEREL HABERLER
Karakol bahçesinden kaçan eşek, hastaneye girdi!
GÜNDEMKent77 Tv HaberSİYASETYalova HaberleriYEREL HABERLER
Altınova’da 23 Nisan coşkusu

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

WhatsApp
Kent77 WhatsApp Hattı
Kent77 Tv & Dijital Platform
Haber, İhbar, Mesaj ve Bilgi Hattına Hoş geldiniz