Ligin 20. Haftasında İstanbul deplasmanında Küçükyalı Yelkenspor ile golsüz berabere kalarak ateş hattının yukarısında önemli avantaj yakalayan Kadıköyspor’da teknik direktör Teoman Parıltan, müsabakayla ilgili önemli açıklamalar yaptı.
Spor Toto Bölgesel Amatör Lig 10. Grup’taki takımlarımızdan Kadıköyspor’da teknik patron Teoman Parıltan, 0-0 berabere kaldıkları Küçükyalı Yelkenspor maçını değerlendirdi. Galibiyeti kaçıran tarafın kendileri olduğunu belirten tecrübeli spor adamı, son 2 haftada galip gelen takım karşısında iyi mücadele ettiklerini ancak gelen fırsatları değerlendiremediklerini dile getirdi.
‘Aldığımız 1 puanın değerini çok iyi biliyoruz’..
Kadıköyspor Teknik Direltörü Parıltan, “Rakibimiz Küçükyalı Yelken son iki haftayı galibiyet almıştı. Bizde bu maça iyi odaklandık. Her iki takımda dengeli oynadı diyebilirim. Ancak maçı isteyen taraf bizdik. Son dakikada net fırsatı değerlendirmedik. Ayrıca bir de net penaltımız verilmedi. Bunlara sığınmıyoruz. Aldığımız bir puanın değerini çok iyi biliyoruz. Önümüzde yine zor bir deplasman var. Önümüzdeki haftada İstanbul’da Atlasspor ile karşılaşacağız. Güçlü ve kaliteli bir rakiple oynayacağız. Önceliğimiz 1 puan. Ancak 3 puanla da dönebiliriz diye düşünüyorum. Bu maçla ilgili hazırlıklarımıza başladık” şeklinde konuştu.