AKYOL, “YEREL SEÇİMLER İÇİN DURMADAN ÇALIŞACAĞIZ” – Kent 77 TvKent 77 Tv
AKYOL, “YEREL SEÇİMLER İÇİN DURMADAN ÇALIŞACAĞIZ”
77
02 Haziran 2023 - 10:14

28.Dönem Milletvekilliği Genel ile Cumhurbaşkanlığı birinci ve 2. Tur Seçimlerinin ardından AK Parti Altınova Teşkilatları piknikte bir araya geldi.

Piknikte konuşan Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, “Ülkemizin daha ileri seviyeye gitmesi için uğraş veren insanlarla bir arada olmak tarif edilemez bir mutluluk. Seçim süresince bizleri yalnız bırakmayan herkese teşekkür ediyorum” dedi.

AK Parti Yalova Milletvekili Meliha Akyol ise, “Altınova olarak, Yalova’nın birincisi oldunuz, canı gönülden tebrik ediyorum. 7 düvele karşı dünyayı da tuş ettiniz Elhamdülillah” diye konuştu.

Altınova Bayraktepe Mesire Alanında düzenlenen pikniğe partililer büyük ilgi gösterdi. Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, pikniğe gelen tüm parti mensubu ve aileleriyle yakından ilgilendi. AK Parti Yalova Milletvekilli Meliha Akyol, AK Parti Altınova İlçe Başkanı Hasan Zafer ve yönetimi, Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral ve eşi Yasemin Oral, piknik alanındaki tüm masaları tek tek gezerek partililerle bir araya geldiler.

Piknikte konuşan AK Parti Yalova Milletvekili Meliha Akyol, “Dünya lideri Sayın Cumhurbaşkanımız, sadece ülkemizin değil dünya mazlumlarının, dünya Müslümanlarının umudu oldu. Yabancı basından izliyorsunuz hepsi şaşırdılar. Amerika’sından Avrupası hepsi şaşırdı. Ama bizim sizler gibi yol arkadaşlarımız olduğu müddetçe biz bu zaferleri hep birlikte daha çok yaşayacağız İnşallah. Allah hepinizden razı olsun.

Şimdi bir hafta dinleneceğiz, sonra yerel seçimler için durmadan çalışacağız. Siz, size düşen görevi yaptınız. Önümüzdeki 5 yılda İnşallah biz sizin hizmetkarınız olarak sizden gelen talepler, istekler için elimizden gelenin daha üstüne çıkarak çalışacağız. Şimdi sıra bizde. Sizler gibi yol arkadaşlarıyla yürüdüğümüz için, Sayın Cumhurbaşkanımızın bir neferi olduğumuz için Rabbime hamd ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Yazar

GÜNDEMKent77 Tv HaberSİYASETYalova HaberleriYEREL HABERLER
“Eşe Karşı Kasten Öldürme” SUÇUNDAN YAKALANAN EŞ TUTUKLANDI
GÜNDEMKent77 Tv HaberSİYASETYalova HaberleriYEREL HABERLER
ÖZEL ÖĞRENCİLERE YALOVA BELEDİYESİ’NDEN DESTEK
GÜNDEMKent77 Tv HaberSİYASETYalova HaberleriYEREL HABERLER
ÇİFTLİKKÖYLÜ ÖĞRENCİLER İNGİLİZCE DERSLERİNİ BARINAKTA YAPTI
GÜNDEMKent77 Tv HaberSİYASETYalova HaberleriYEREL HABERLER
ÜNLÜ ORKESTRA ŞEFİ MANAFZADE’DEN ALTINOVA ÇIKARMASI
GÜNDEMKent77 Tv HaberSİYASETYalova HaberleriYEREL HABERLER
TEMA YALOVA’DAN YENİ SEÇİLEN BELEDİYE BAŞKANLARINA NEZAKET ZİYARETİ

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

WhatsApp
Kent77 WhatsApp Hattı
Kent77 Tv & Dijital Platform
Haber, İhbar, Mesaj ve Bilgi Hattına Hoş geldiniz