Yalovaspor’un da mücadele ettiği 3. Lig 3. Grup’ta 15. hafta heyecanı bugün yaşanacak. İçel İdmanyurduspor’un bay geçeceği haftada grubumuzda toplam 8 karşılaşma oynanacak.
Misli.com 3. Lig 3. Grup’ta 15. haftaya giriliyor. Takımların hafta içi mesaisi yapacağı 15. haftada zorlu karşılaşmalar oynanacak. Zirveyi ve alt sıraları yakından ilgilendiren müsabakaların yapılacağı haftada bugünkü 8 maç da saat 13.00’te başlayacak. Yalovaspor’un Elazığ Karakoçan Futbol Kulübü’nü ağırlayacağı haftada lider İçel İdmanyurduspor, 15. haftayı bay geçecek ve dinlenecek.
Zorlu maçlar var..
Grubumuzda 15. hafta müsabakaları kapsamında; zirve ortaklarından Somaspor, evinde Osmaniyespor Futbol Kulübü’nü konuk edecek. Bir diğer zirve ortağı Karşıyaka da sahasında Altındağspor ile kozlarını paylaşacak. İstanbul derbisinde gözlerin çevrildiği maçta Çatalcaspor, sahasında Esenler Erokspor ile zorlu 90 dakikaya çıkacak. Şile Yıldızspor da Batman Petrolspor deplasmanında şans arayacak. Arhavispor’un Isparta 32 Spor’u ağırlayacağı haftada Cizrespor ile Gölcükspor maçının heyecanı yaşanacak. Haftanın bir diğer mücadelesinde zirve yarışından kopmak istemeyen Çarşambaspor, evinde Erbaaspor’u misafir edecek. Bu maçlarla birlikte ligin 15. haftası tamamlanmış olacak.