14’ÜNCÜ ISI MÜHENDİSLİĞİ KONFERANSI YALOVA’DA YAPILIYOR – Kent 77 TvKent 77 Tv
14’ÜNCÜ ISI MÜHENDİSLİĞİ KONFERANSI YALOVA’DA YAPILIYOR
106
25 Mayıs 2023 - 15:03

Toronto Metropolitan Üniversitesi ve Yalova Üniversitesi’nin iş birliğiyle düzenlenen 14’üncü Uluslararası Isı Mühendisliği Konferansı, Yalova Ticaret ve Sanayi Odası ev sahipliğinde gerçekleştiriliyor.

 

25-27 Mayıs 2023 tarihleri arasında düzenlenen konferans, Vali Muammer Erol, Cumhuriyet Halk Partisi Yalova Milletvekili Tahsin Becan, İl Genel Meclis Başkanı Hasan Soygüzel, Yalova Üniversitesi Rektörü Mehmet Bahçekapılı ve Yalova Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cemil Demiryürek’in katılımıyla başladı.

 

İpek yolu enerji hattı üzerindeki ülkelerin akademik çalışmalarını desteklemeyi ve geliştirmeyi hedefleyen konferans, Isı ve Enerji Mühendisliği konularında uzmanları bir araya getirerek günümüz ve ileri teknoloji konularını ele alıyor.

Birçok ülkeden gelen akademisyenlerin katılımıyla üç gün sürecek olan konferans, sürdürülebilir enerji sistemleri, termodinamik, ısı transferi, yenilenebilir enerji teknolojileri gibi geniş bir yelpazede önemli bir platform sağlıyor.

 

14’üncü Uluslararası Isı Mühendisliği Konferansı’nı Yalova’da düzenlemekten mutluluk duyduklarını ifade eden YTSO Yönetim Kurulu Başkanı Cemil Demiryürek, “Bu konferans, termal mühendislik ve enerji alanında araştırmacılar, akademisyenler ve profesyonellerin bilgi ve görüş alışverişinde bulunmaları için bir platform sağlıyor.

Konferansın iş birliğini teşvik etmesini ve alanın ilerlemesine katkıda bulunmasını umuyoruz.  Konferansın hazırlanmasında emeği geçenlere teşekkürleri sunarım” dedi.

Yazar

GÜNDEMKent77 Tv HaberSİYASETYalova HaberleriYEREL HABERLER
YALOVA EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİNDE BİR İLK DAHA
GÜNDEMKent77 Tv HaberSİYASETYalova HaberleriYEREL HABERLER
ALTINOVA PROTOKOLÜ BAYRAMLAŞTI
GÜNDEMKent77 Tv HaberSİYASETYalova HaberleriYEREL HABERLER
KARDELEN’Lİ ÖĞRENCİLER TEMA’LI OLDU
GÜNDEMKent77 Tv HaberSİYASETYalova HaberleriYEREL HABERLER
EMEKLİLER SADAKA DEĞİL MAAŞ İSTİYOR!
GÜNDEMKent77 Tv HaberSİYASETYalova HaberleriYEREL HABERLER
YALOVA BELEDİYESPOR TÜRKİYE 3.SÜ OLDU

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

WhatsApp
Kent77 WhatsApp Hattı
Kent77 Tv & Dijital Platform
Haber, İhbar, Mesaj ve Bilgi Hattına Hoş geldiniz