Ligin ikinci yarısına daha güçlü girmek ve Avrupa kupalarında da başarı yakalamak isteyen Yalova Ortopedikler Spor Kulübü (YOSK), rotayı transfere çevirdi.
AKKİM’in sponsorluğunda Türkiye Tekerlekli Sandalye Basketbol 1. Ligi’nde ilimizi temsil eden Yalova Ortopedikler Spor Kulübü (YOSK), devre arası transfer döneminde takıma takviye yapacak. Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu’nun düzenlediği Tekerlekli Sandalye Basketbol 1. Ligi’nde ilimizi temsil eden ve Avrupa kupalarında da ülkemiz adına yarışacak YOSK, ilk devreyi dördüncü sırada tamamladı. Yeşil-Kırmızılı takımımız, ikinci devreye takviye yaparak girecek.
‘1 ya da 2 takviye yapmayı düşünüyoruz’..
YOSK Başkanı Alpaslan Erkoç, birkaç güne kadar 1 ya da 2 oyuncuyu açıklayacaklarını belirterek, “İkinci devrede şampiyonluk ipini göğüslemek ve Avrupa kupalarında da başarı yakalamak için takımımıza 1 ya da 2 takviye yapmayı düşünüyoruz. Bütçemize göre gerçekleştireceğimiz transferlerle ikinci yarıda daha güçlü bir YOSK olarak ligde mücadele edeceğiz. Ayrıca Avrupa kupalarında da ilimizi ve ülkemizi en iyi şekilde temsil etmeyi düşünüyoruz. Bu anlamda kulübümüz bütçesine göre ve en iyi şekilde transfer ya da transferlerimizi yapıp ikinci devreye bomba gibi girmek istiyoruz” diye konuştu.