Ligin ikinci yarısında zirveyi zorlamak isteyen ve Süper Lig’e yeniden yükselmeyi hedefleyen Yalova Ortopedikler Sapor Kulübü (YOSK), transferde bombayı bu hafta içerisinde patlatıyor.
AKKİM’in sponsorluğunda Türkiye Tekerlekli Sandalye Basketbol 1. Ligi’nde ilk 3 savaşı veren YOSK, transfer çalışmalarını yoğun şekilde sürdürüyor. İkinci yarı hazırlıkları başlayan Yeşil-Kırmızılı ekibimiz, bir yandan da kadrosunu güçlendirmek için düğmeye bastı. Kulüp başkanı Alpaslan Erkoç, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklama ile en az 1 ya da 2 oyuncu alacaklarını dile getirmişti. Yaşanan gelişmenin ardından transfer görüşmelerine hız veren temsilcimiz, özellikle yerli oyuncu konusunda tercihini kullanmaktan yana. Hücum hattına takviye yapmayı düşünen YOSK, bu hafta içerisinde transfer bombasını patlatacak. Kariyerinde Süper Lig geçmişi de bulunan bir oyuncuyu bu hafta içerisinde kamuoyuna açıklayacak YOSK, görüştüğü diğer sporcuyla da anlaşma sağladığı takdirde kadrosunu şekillendirmiş olacak. Yeşil-Kırmızılılar, ligin ilk yarısını dördüncü sırada kapatmıştı. 18-19 Ocak tarihlerinde oynanacak maçlarla start alacak ikinci devre için temsilcimiz, yoğun şekilde çalışmalarına devam ediyor.