Yalova Belediyesi’ndeki yolsuzluk soruşturması kapsamında 3 kişi Yalova Adliyesi’ne sevk edildi.
Yalova Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen soruşturma kapsamında, Denizli’de yakalanan muhasebe elemanı R.E, Mali İşler Müdürü Ş.K. ve ile aynı birimde muhasebe elemanı olarak çalışan S.Ö. emniyetteki işlemlerinin ardından Yalova Adliyesi’ne sevk edildi.
Soruşturma kapsamında daha önce bir müteahhit tutuklu yargılanmak üzere cezaevine gönderilmişti. Soruşturma kapsamında Yalova Belediye Başkan Yardımcısı Halit Güleç’in de aralarında bulunduğu 3 kişinin emniyetteki işlemleri sürüyor.