Kent 77 Tv Yalova'nın Televizyonu

YENİDEN REFAH PARTİSİ MAZBATA TESLİMİ GERÇEKLEŞTİ
48
01 Ekim 2022 - 13:45

Yalova’da geçtiğimiz günlerde yapılan Yeniden Refah Partisi Olağan Genel Kurulu sonrası yeniden başkanlığa seçilen Mustafa Berber, görev mazbatasını aldı.

Yeniden Refah Partisi’nin Halk Eğitim Merkezi Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen ve tek listeyle gidilen seçimde tekrar il başkanı olarak seçilen Mustafa Berber, İl Seçim Kurulu’nda mazbatasını aldı.

Başkan Berber’e yönetim kurulu üyeleri de eşlik ettiler. Kongreyle ilgili değerlendirmede bulunan Milli Görüş’ün Yalova’daki temsilcisi Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Mustafa Berber, “Parti genel başkanımız Dr. Fatih Erbakan’ın da teşrifleriyle gerçekleştirdiğimiz kongrede beni tekrar il başkanı olarak seçen delegelerimize sonsuz teşekkür ederim.

“DAVAMIZI LAYIK OLDUĞU YERE TAŞIYACAĞIZ”

Yeniden Refah Partisi’nin iktidarına gidilen bu kutsal yolda görevimizi, ekibimizle birlikte yerine getireceğimizden kimsenin şüphesi olmasın. Milli Görüş’ün Yalova’daki temsilcileri olarak partimizi ve davamızı layık olduğu yere taşıyacağız. Mazbatamızı almamızla birlikte görevimize kaldığımız yerden devam ediyoruz. Ayrıca Yalova’mıza gelerek bizleri şereflendiren Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan’a da bir kez daha şükranlarımızı sunuyor. Görev arkadaşlarımızla birlikte teşkilatımızı en üst seviyelere çıkarmak için var gücümüzle çalışacağız” dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

WhatsApp
Kent77 WhatsApp Hattı
Kent77 Tv & Dijital Platform
Haber, İhbar, Mesaj ve Bilgi Hattına Hoş geldiniz