Ligin ikinci yarısı için Antalya’da kamp çalışmalarını sürdüren Yalovaspor, ilk hazırlık maçında Ankara Süper Amatör Küme’de şampiyonluk kovalayan Sincan Belediyespor ile karşılaştı. Temsilcimiz, rakibiyle yenişemedi ve 90 dakika başladığı gibi 0-0 sona erdi. Yeşil-Kırmızılılar, ilk yarı ve ikinci devrede farklı kadrolarla sahada mücadele etti.
Spor Toto Bölgesel Amatör Lig 10. Grup’ta şampiyonluk mücadelesi veren ve ilk devre sonunda Çiğli ile zirveyi paylaşan Yalovaspor, 10 günlük Antalya Kemer’deki ilk hazırlık maçını oynadı. Yeşil-Kırmızılı takımımız, Ankara takımlarından Sincan Belediyespor ile golsüz eşitliği bozamadı.
Yeni transferler forma şansı buldu..
İkinci etap çalışmaları kapsamında 10 gün boyunca Antalya’nın Kemer ilçesinde bulunan Rax Royel Otel’de kampa Yalovaspor rakibiyle 0-0 berabere kaldı. 90 dakikaya kalede Ahmet Pekgöz, savunmada Salih Kaan Kaplan ve Burak Çınar, beklerde Onurcan Küçük ve Fatih Hüseyin Salım, orta sahada Suat Avcı, Coşkun Akyil, kanatlarda Metin Çalışkan, İlker Avşeren ile forvet hattında ise Semih Baştan ve Alperen Topçular’dan oluşan 11’i ile çıktı.
Ikinci devrede farklı kadro..
Maçın ikinci yarısında ise oyuna Murat Gülbaba, Erhan Bal, Ahmet Turan, Onur Aydın, Serdar Karaduman, Yusuf Akdemir ile yeni transferler Emin Akyıldız, Emrah Şahinçiftçi ile Furkan Aktaş da forma giydi. 0-0 biten maç sonunda ortaya konan oyun teknik heyeti sevindirirken, Yalovaspor’un Antalya kampında iki hazırlık maçı daha yapacağı öğrenildi.