YAZIKLAR OLSUN! – Kent 77 TvKent 77 Tv
YAZIKLAR OLSUN!
337
26 Aralık 2019 - 9:13

Yalova Belediyesi tarafından kentin belirli noktalarına yaptırılan hizmetlere kimliği belirsiz kişiler tarafından tahrip edilmeye devam ediyor. Son olarak Araştırma sahilindeki bankları hedef alan Vandallara tepki çığ gibi büyüyor.

 

Yürüyen Köşk’ün yolundaki fotoğraf çerçeveleri, Mimar Sinan Caddesi’nde bulunan demirden simitçi heykeli, Gazipaşa Caddesi’nde bulunan Toprak Dede heykeli, Roman ve Kırım Soykırım Anıtı, Doğu Sahil Bandındaki banklar, Deprem Anıtı, Akasya Plajında bulunan Engelliler için yaptırılan platformların tahrip edilmesinin ardından son olarak ise Doğu Sahil Bandında bulunan mangal alanları kırıldı. Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman’ın önem verdiği lokasyonların başında gelen ve yapılan ışıklandırma ve düzenlemeler ile gezilebilecek bir duruma gelen, piknik alanları, parklar ile vatandaşların tercih ettiği bir nokta olan Doğu Sahil Bandında yapılan tahribatlara ise vatandaşlar sosyal medyadan tepki gösterdi.

Yapılan hizmetlere zarar verilmesinden dolayı üzüntü duyduğunu belirten Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman; “Doğu Sahil Bandımız bizim dönemimizde yapmış olduğumuz çalışmalar ile hemşehrilerimizin ve kentimize gelen misafirlerimizin ilk tercih ettikleri lokasyonlar arasında yer almaktadır. Maalesef gün geçmiyor ki biz bir hizmet yaptıysak birileri bunu ısrarla yıkmak, dökmek için çalışmaktalar. Ama biz yılmayacağız bu yıkılan yerlere yenisi daha iyisini yapacağız. Kamu malına zarar verilmesinden bunu yapan insanlar nasıl bir haz alıyor anlamış değilim. Tüm bu yapılanlar Yalova’nın ortak kullanım alanlarında olan objeler ve yatırımlar. Bunu yapanlar ne kazanıyor, amaçları nedir. Artık bunları yapanların gözleri o kadar kararmış ki beton mangal alanını kırıyorlar” dedi.

Yazar

GÜNDEMKent77 Tv HaberSİYASETYalova HaberleriYEREL HABERLER
BAŞKAN FAZLACA MAHALLE VE KÖY TOPLANTILARINA BAŞLADI
GÜNDEMKent77 Tv HaberSİYASETYalova HaberleriYEREL HABERLER
YALOVA BELEDİYESPORLU NARMİN, TÜRKİYE 2.Sİ OLDU
GÜNDEMKent77 Tv HaberSİYASETYalova HaberleriYEREL HABERLER
ÇİFTLİKKÖY BELEDİYESİ’NİN GİTAR KURSLARINA BÜYÜK İLGİ
GÜNDEMKent77 Tv HaberSİYASETYalova HaberleriYEREL HABERLER
YALOVA BELEDİYESPOR KULÜPLER SIRALAMASINDA 4. OLDU

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

WhatsApp
Kent77 WhatsApp Hattı
Kent77 Tv & Dijital Platform
Haber, İhbar, Mesaj ve Bilgi Hattına Hoş geldiniz