Kent 77 Tv Yalova'nın Televizyonu

“YAŞAYAN KÜTÜPHANE” HİZMETE AÇILDI
100
30 Mart 2022 - 8:11

Altınova Piyalepaşa İlk ve Ortaokulu’nda geri dönüşüm malzemeleriyle kurulan “Yaşayan Kütüphane” törenle hizmete girdi.

Düzenlenen törene; Altınova Kaymakamı Regaip Ahmet Özyiğit, Karamürselbey Eğitim Merkez Komutanı Tuğamiral Neslim Eski, Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, Kaytazdere Belediye Başkanı Ali Kangal, AK Parti Altınova İlçe Başkanı Hasan Zafer, Altınova İlçe Milli Eğitim Müdür Zeki Sitar, daire müdürlerinin, öğretmen, veli ve öğrenciler katıldı.

Piyalepaşa İlk ve Ortaokulu’nda geri dönüşüm malzemeleri kullanılarak hazırlanan. Kurulumu, tamiri tadilatı bakımı duvar ve sıra boyaları onarımı, iki ay süren, Yaşayan Kütüphane’nin açılışı protokol üyelerinin katılımı ile gerçekleştirildi. Programda “Sen Benim Diğer Yarımsın” adlı proje kapsamında özel eğitim öğrencilerinin gösterisi büyük beğeni topladı. Program sonunda ise protokol üyeleri, eğitimciler, veliler ve öğrenciler ağaç dikti.

BOYAMA YAPTILAR

Kurdele kesilerek gerçekleştirilen açılışın ardından “Sen Benim Diğer Yarımsın” projesi kapsamında Altınova Piyalepaşa İlk ve Ortaokulu öğrencileri ve Alime Paşa Özel Eğitim Uygulama Okulu öğrencileri, boyama etkinliği gerçekleştirdi. Protokol üyeleri de öğrencilere gerçekleştirilen etkinlikte eşlik etti.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

WhatsApp
Kent77 WhatsApp Hattı
Kent77 Tv & Dijital Platform
Haber, İhbar, Mesaj ve Bilgi Hattına Hoş geldiniz