Derbide Kadıköy’ü farklı geçen Yalovaspor, rotayı hafta sonu deplasmanda Çayırovaspor ile oynanacak maça çevirdi.
Spor Toto Bölgesel Amatör Lig 10. Grup’ta şampiyonluk mücadelesi veren Yalovaspor, ikinci yarının açılış haftası olan 14. haftada seyircisi önünde Kadıköyspor ile kozlarını paylaştı. Derbi müsabakasını 3-0’lık net skorla galip bitiren Yalovaspor, çok önemli 3 puanı hanesine yazdırdı. 2020’ye iyi başlangıç yapan Yeşil-Kırmızılılar, 15. haftada deplasmanda oynayacağı Çayırovaspor maçı için çalışmalarını sürdürüyor. Teknik direktör Aytaç Yaka yönetimindeki Yalovaspor, Kocaeli deplasmanı öncesinde sıkı bir çalışmadan geçiyor.
26 Ocak Pazar günü oynanacak..
Zirve yolunda Çiğli Belediyespor ile başa baş kalan temsilcimiz, Çayırova engelini de kayıpsız geçerek yoluna devam etmeyi hedefliyor. Çayırovaspor ile Yalovaspor arasında 26 Ocak Pazar günü Kocaeli Çayırova Kuştepe Stadyumu’nda yapılacam müsabaka saat 14.00’te başlayacak. Bu zorlu mücadele öncesinde Yalovaspor, 35 puan ve averajla ikinci sırada bulunuyor. Kümede tutunma savaşındaki Çayırovaspor ise 8 puanla 13. sırada yer alıyor.