Ligin 8. haftasında 12 Kasım Perşembe günü Şile Yıldızspor deplasmanına çıkacak Yalovaspor, fitness çalışmasını Reflex’te yaptı.
Misli.com 3. Lig 3. Grup’ta mücadele eden Yalovaspor, 12 Kasım Perşembe günü karşılaşacağı Şile Yıldızspor maçı hazırlıklarını sürdürüyor. Yeşil-Kırmızılı ekibimiz Türkiye Vücut Geliştirme Fitness Federasyonu As Başkanı, AK Parti İl Siyasi ve Hukuki İşler Başkanı ile Yalovaspor Yönetim Kurulu üyesi olan Koray Girgin’in sahibi olduğu Refleks Fitness’ta kondisyon antrenmanı gerçekleştirdi. Kondisyon çalışmalarında yeni teknik direktör Murat Akan ve kaleci antrenörü Ferit Özinan da yer aldı. Misli.com 3. Lig 3. Grupta çıkış arayan Yalovaspor, Refleks Fitness’ta tam kadro olarak çalışmalarını yaptı. Yeşil-Kırmızılı ekibimiz Türkiye Vücut Geliştirme Fitness Federasyonu As Başkanı, AK Parti İl Siyasi Ve Hukuki İşler Başkanı ve Yalovaspor Yönetim Kurulu üyesi Koray Girgin, “Şehrimizin markası Yalovaspor’umuzu Refleks’te ağırlamaktan gurur duyuyoruz. İnşallah sezonun kalan bölümünde çok başarılı olup Yeşil Kırmızılı renklere gönül vermiş herkesi mutlu edecek”dedi. Yalovaspor Sportif Direktörü Sefa Demir, “Şile Yıldızspor maçı hazırlıkları kapsamında kondisyon antrenmanımız için Yalova’nın önemli markası Refleks Fitness’a konuk olduk. Başta Koray Girgin ve çalışma arkadaşlarına ilgi ve alakalarından ötürü teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu.