Yalovaspor, deplasmanda Çiğli Belediyesspor’u 1-0 yenerek rakibiyle puan farkını 5’e çıkardı.
Kritik İzmir deplasmanında Çiğli Belediyesspor, ile karşılaşan Yeşil Kırmızılılar, şampiyonluk yolunda önemli bir galibiyet aldı. Müsabakanın ilk yarısında gol sesi çıkmazken, Yalovaspor aradığı golü 75. dakikada Alperen’in ayağından buldu. Müsabakada başka da gol sesi çıkmayınca temsilcimiz 3 puan alarak takipçisi Çiğli Belediyespor ile arasındaki puan farkını 5’e çıkardı.
Maç sonrası Yalova Valisi Muammer Erol, galibiyeti kutladı. Erol, “Allah’ım (CC) izniyle Çiğli’den galibiyet ve şampiyonluk ümitlerimizi ateşleyerek dönen Yalovasporumuzun tüm kadrosunu tebrik ediyorum. Müteşlekkiriz, Allah (CC) başarılarını daim ve hayırlara vesile etsin.” dedi.