Yalovaspor evinde konuk ettiği izmirspor’u 2-1’lık skorla yenerek önemli bir galibiyete imza attı.
1. Amatör Saha’da gerçekleşen maçta ilk yarıda oyunun hakimiyetini ele alan Yalovaspor, aradığı gölü 41. Dakikada Semih Baştan’ın ayağından buldu. Soyunma odasına 1-0’lık üstünlükle giren temsilcimiz ikinci yarıya da güzel bir başlangıç yaptı. Dakika 54’te Alperen Topçular ile 2-0’lık skoru yakalayan Yalovaspor, tam 6 dakika sonra ümit koz’un golünü engelleyemedi. Dakika 60’ta skor 2-1 oldu. Maçta başka gol sesi gelmeyince temsilcimiz altın değerindekı 3 puanı hanesine yazdı.