Yalova Minibüsçüler Odası Başkanı Erhan Baş kent genelindeki minibüslerin sağlık çalışanlarını ücretsiz olarak taşıyacağını söyledi.
Türkiye’nin koronavirüsle mücadelesi sürüyor. Sağlık çalışanları, hastanelerde izinsiz bir şekilde mesai yapıyor. Sağlık çalışanlarına 21.00’de yapılan alkışlı destek devam ederken, Yalova’dan da anlamlı bir adım geldi. Yalova Minibüsçüler Odası, sağlık çalışanları için örnek bir karara imza attı. Yalova Minibüsçüler Odası Başkanı Erhan Baş, sağlık çalışanlarının minibüslerde ücretsiz taşınacağını açıkladı. Baş, “Sağlık çalışanlarımız bizim için gece gündüz demeden mesai yapıyor. Biz de onlara elimizden gelen her şekilde destek vermek istiyoruz. Bu süreçte kimliklerini gösteren tüm sağlık çalışanlarını ücretsiz olarak taşıyacağız. Böylece bu mücadelede bizim de bir katkımızın olacağını düşünüyoruz” ifadelerini kullandı.