Yalova Belediye Başkanvekili Mustafa Tutuk, AK Parti İl Başkanı Muğlim Bağatar ile birlikte ilçe başkanlarıyla telekonferans yöntemiyle toplantı yaptı.
Koronavirüsle mücadele kararlı adımlarla devam ederken, Yalova Belediye Başkanvekili Mustafa Tutuk, AK Parti İl Başkanı Muğlim Bağatar ile birlikte, ilçe başkanlarıyla telekonferansla toplantı yaptı. Yapılan toplantıda, kentte alınan korona virüs önlemleri masaya yatırıldı. Başkanvekili Tutuk, ilçelerde alınan tedbirlerle ilgili görüş alışverişinde bulundu. Toplantıda, ilçelerde hayata geç.irilecek projeler de masaya yatırıldı.