YALOVA'DA BİR EVE DAHA KUMAR BASKINI! – Kent 77 TvKent 77 Tv
YALOVA’DA BİR EVE DAHA KUMAR BASKINI!
564
05 Mayıs 2020 - 10:14

Çiftlikköy İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, Sahil Mahallesinde bir adreste kumar oynatıldığı bilgisi edindi.

Edinilen bilgiye göre, polis ekipleri gece saatlerinde gerçekleştirilen operasyonda 29 adet deste halinde toplamda 1.508 İskambil Kağıdı, 55 adet kumar da marka olarak kullanılan oyun pulu, Bir deste üzerinde oynayanların ismi ve oyun puanı yazılı yazboz kağıdı, 24 adet tombala kağıdı, 90 adet tombala pulu, 2 adet üzerinde rakamlar yazılan oyun bezi, 49 adet para veya marka olarak kullanılan oyun pulu, 3 adet koltuk altında bulunan 100 dolar para ele geçirildi. Yapılan operasyonda 3 adet oyun masası hazırlandığı ve 2 Kumar oynatan olmak üzere 13 kumar oynayan şahıs ile birlikte toplam 15 şüpheli yakalanarak haklarında yapılacak adli işlemler için İlçe Emniyet Müdürlüğüne götürüldü.

Şüphelilerden Ö. D. ve Ö. Y. İsimli şahıslara Kumar Oynanması İçin Yer ve İmkan Sağlama suçundan ve şüphelilerden S.A, D.K, N.Y., S.K., O.O., T.K., K.B., Y.I., B.Y., S.A., A.H., M.E., H.Y. isimli şahısların her birine kumar oynamak suçundan bin 125TL olmak üzere toplam 15 bin 925 TL idari para cezası tatbik edilerek yaptırım kararı uygulandı.

Ayrıca mevcut bulunan Covid-19 virüsü sebebi ile uygulanan tedbirlerin ihlali kapsamında 15 şahsa Hıfzıssıhha Kanunu gereği her birine 3 bin 150 TL olmak üzere toplam 47 bin 250 TL idari para cezası uygulandı. İkamet sahibi olan şüpheli sahibine günübirlik ev kiralayarak yetkili mercilere bilgi vermediğinden 18 bin 25 TL para cezası idari yaptırım kararı uygulanmış olup, toplamda şüpheli şahıslara 81 bin 200 TL idari para cezası ve iki şahsa adli işlem yapıldı.

Yazar

GÜNDEMKent77 Tv HaberSİYASETYalova Haberleri
“LAİKLİK YOKSA DEMOKRASİ DE YOKTUR!”
GÜNDEMKent77 Tv HaberSİYASETYalova HaberleriYEREL HABERLER
ALTINOVA PROTOKOLÜ BAYRAMLAŞTI
GÜNDEMKent77 Tv HaberSİYASETYalova HaberleriYEREL HABERLER
MUSTAFA TUTUK SOSYAL MEDYASINDAN İLK KEZ AÇIKLAMA YAPTI
GÜNDEMKent77 Tv HaberSİYASETYalova HaberleriYEREL HABERLER
Hasan Soygüzel yeniden İl Genel Meclis Başkanlığı’na Seçildi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

WhatsApp
Kent77 WhatsApp Hattı
Kent77 Tv & Dijital Platform
Haber, İhbar, Mesaj ve Bilgi Hattına Hoş geldiniz