Kent 77 Tv Yalova'nın Televizyonu

YALOVA BELEDİYESİ ENTECH’İ ZİYARET ETTİ
35
24 Kasım 2022 - 12:24

 

 

Yalova Belediyesi, Türkiye’nin çevre teknolojileri ve sıfır atık alanında gerçekleştirilen tek fuarı olan Sürdürülebilirlik ve Sıfır Atık Fuarını ziyaret ederek yeni teknolojiler hakkında bilgi aldı.

 

Ziyarete; Yalova Belediyesi’ni temsilen İklim Değişikliği ve Sıfır Atık Müdürü Emirhan Balkaya ile Çevre Mühendisi personelleri Nil Kaya ve Gülhatun Oğuz katıldı.

“Yalova Belediyesi’nin en yeni müdürlüklerinden biri olarak yeni teknolojileri belediyemize entegre edebilmek için bu fuarı ziyaret ettik” diyen yetkililer, “Birçok konuda pilot il olan şehrimizi, sıfır atık konusunda da lider iller konumuna yükseltebilmek adına çalışmalarımızı yürütüyoruz.

Yeni teknolojileri ve bu konuda yapılabilecek çalışmaları da yakından takip edip belediyemize entegrasyonunu yapmak istiyoruz.

Bu sebeple fuarlar bizler için önem arz ediyor. Her yeni çalışmanın takipçisiyiz” açıklamasında bulundu.

Fuar, Türkiye’nin en önemli analiz, arıtma, araştırma ve eğitim, atık, depolama, enerji, geri dönüşüm, hava kirliliği, su, temizlik ve yüzey çalışmaları alanlarından hizmet veren yüzlerce katılımcıyı, yerli ve yabancı binlerce alıcıyla buluşturuyor.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

WhatsApp
Kent77 WhatsApp Hattı
Kent77 Tv & Dijital Platform
Haber, İhbar, Mesaj ve Bilgi Hattına Hoş geldiniz