Ligde alt sıralardan kurtulmaya çalışan Yalova VİP Gençlikspor, 17. haftada yarın İzmir deplasmanında oynayacağı Bayraklı Belediyesi maçını düşünüyor.
Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi’nde ilimizi temsil eden VİP Gençlikspor, 17. hafta maçları kapsamında İzmir deplasmanına çıkacak. Bayraklı Belediyesi’ne konuk olacak perilerimiz, rakibini devirip kötü gidişe dur demek istiyor. Geçen hafta evinde Emlak Konut’a 96-63 gibi farklı skorla boyun eğerek düşüşünü sürdüren Yalova VİP Gençlikspor, Bayraklı Belediyesi maçıyla yeni bir sayfa açmayı hedefliyor. Bayraklı Belediyesi ile VİP Gençlikspor arasında yarın İzmir Bayraklı Mustafa Kemal Atatürk Spor Salonu’nda oynanacak karşılaşma, saat 18.00’de başlayacak. Bu müsabaka öncesinde temsilcimiz VİP Gençlikspor, 19 puan ve averajla 15. sırada bulunuyor. 27 puandaki İzmir ekibi Bayraklı Belediyesi ise averajla 4. sırada haftaya girmeye hazırlanıyor.