VALİ MUAMMER EROL DA KORONAVİRÜSE YAKALANDI
Yalova Valisi Muammer Erol’un kovid-19 testi pozitif çıktı.
Konuyla ilgili valilikten yapılan açıklamada, “Valimiz Muammer Erol’un covid-19 testi pozitif çıktığından, doktor raporu gereği 13 Kasım 2020 Cuma gününe kadar evde istirahati uygun görülmüştür.” denildi.
Vali Erol ise yaptığı açıklamada, “Allah CC bu virüsü Sizden ve sevdiklerinize uzak etsin. Elhamdülillah Şu an iyiyiz. Doktorlarımızın uygun gördüğü karantina süresine ve şartlarına uymaya çalışıyoruz. İnşallah tez zamanda mesaiye başlayacağız.” İfadesini kullandı.