Yalova Ülkü Ocakları Başkanı Bora Tanaçan, İl Yöneticisi Seyithan Çakmak ile birlikte Yalova Gümrük Müdürü Ali İhsan Bilgetürk’ü ziyaret etti.
Tanaçan ve Bilgetürk, Yalova Ülkü Ocakları’nın çalışmaları ve faaliyetlerimiz hakkında istişarelerde bulundular. Tanaçan, Bilgetürk’e ilgi alaka ve hoş sohbeti için teşekkür ederken Bilgetürk de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek çalışmalarında Yalova Ülkü Ocakları’na başarılar diledi.