Yalova Ülkü Ocakları İl Başkanlığı, şehitlerimiz için Mevlid-i Şerif okuttu.
Yalova Ülkü Ocakları, her hafta perşembe günü düzenlenen sohbet programında tüm şehitlerimiz için Mevlid-i Şerif okuttu. Mevlid-i Şerif okutulması sonrası Yalova Cumhuriyet Meydanına yürüyüş yapılarak Ülkücü yemini edildi. Programa MHP Yalova İl Başkanı Necati Varol, Armutlu Belediye Başkanı Mustafa Tokat, Yaski Başkanı Adnan Kırtay, Türkiye Kamu-Sen İl Başkanı Mustafa Deviren, Türkav İl Başkanı Naci Pürmüs, Yalova Belediyesi Meclis Üyesi Bahaddin Erbay da katıldı. Program sonrası açıklama yapan Yalova Ülkü Ocakları İl Başkanı Bora Tanaçan, “Allah vatanımız ve milletimiz için hizmet eden tüm askerlerimizin ve polislerimizin yar ve yardımcısı olsun. Tüm yaralılarımıza da Şafi sıfatıyla şifa versin.” dedi.