Kent 77 Tv Yalova'nın Televizyonu

ÜLKÜ OCAKLARI BAŞKANI KÖSE, “ÜLKÜCÜ ŞEHİTLERİMİZ TÜRK-İSLAM ÜLKÜSÜNÜN DAVA ZİRVELERİDİR”
62
27 Mayıs 2022 - 11:40

 

Yalova Ülkü Ocakları İl Başkanı Av. Koray Can Köse, 27 Mayıs Ülkücü Şehitleri Anma günü sebebiyle bir mesaj yayınladı.

 

Ülkücü Hareketin, Türk milletinin aleyhine kurgulanan hiçbir karanlık senaryoya boyun eğmediğini, hiçbir tehdide diz çökmediğini kaydeden Köse, “Bu hareket yurdu alçaklara teslim etmeyen, bir ülküye baş koymuş, inançlı, vatan ve millet düşmanlarının hain emellerine cesaretle meydan okuyan şehitlerden oluşan, her damla kanı milli varlığı muhafaza etmiş bir tarihe sahiptir.

Bu mücadeleyi son nefer, son nefes, son damla kana kadar sürdüren Ülkücü şehitlerimiz Türk-İslam ülküsünün gönül ve dava zirveleridir.

Mücadeleleri onurlu; ahlak ve şahsiyetleri göz kamaştırıcıdır.

Aziz şehitlerimiz haklı mücadelelerinin bedelini canlarıyla ödemiş ancak Türk milletinin aleyhine kurgulanan hiçbir karanlık oyuna boyun eğmemiş, hiçbir tehdide diz çökmemiştir.

Bugün olduğu gibi mücadele içinde olduğumuz her gün onların hatıralarını, kutlu mücadelelerini hasret, hürmet ve hayranlıkla yad edeceğiz.

Bu vesileyle 27 Mayıs Ülkücü Şehitleri Anma Günü’nde bütün şehitlerimizi, merhum Başbuğumuz Alparslan Türkeş Bey’i, hain bir saldırıda şehit düşen merhum Gün Sazak Bey’i, Kılıçkıran’dan Fırat’a hayatlarını kaybetmiş tüm ülküdaşlarımızı rahmetle, minnetle anıyor; gazilerimize uzun ve huzurlu bir ömür diliyorum.

Davasını varlık ve itibarını inançla muhafaza ve müdafaa eden her ülküdaşımdan Allah razı olsun. Şehitlerimizin ruhu şad olsun” açıklamasında bulundu.

 

#yalova #kent77 #kent77tv #ülküocakları #ülkücühareket #ülkücüşehitlerianmagünü #türkislamülküsü

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

WhatsApp
Kent77 WhatsApp Hattı
Kent77 Tv & Dijital Platform
Haber, İhbar, Mesaj ve Bilgi Hattına Hoş geldiniz