Tutuk'tan 23 Nisan mesajı! – Kent 77 TvKent 77 Tv
Tutuk’tan 23 Nisan mesajı!
418
22 Nisan 2020 - 10:36

Yalova Belediye Başkanı V. Mustafa Tutuk 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

“23 Nisan; egemenlik, bağımsızlık, millet ve halk iradesi demek” diyen Başkan V. Tutuk; “23 Nisan çok özel ve bir o kadar anlamlı bir gündür. Gazi Mustafa Kemal Atatürk tarafından dünyadaki tüm çocuklara armağan edilen tek bayramdır. Geleceğimizin teminatı, yarınlarımızın umudu olan çocuklarımız için hediye edilen bayramla birlikte Atatürk, TBMM’yi açarak millet iradesini her şeyin üstünde tutmuştur. ‘Hakimiyet Kayıtsız Şartsız Milletindir’ şiarıyla çıkılan bu yolda birlik ve beraberliğimize ödün vermeden, vatanımız için büyük mücadeleler verilmiştir.

Her yıl büyük coşku ile kutladığımız, meydanlarımızda güzel gösterilerin olduğu, çocuklarımızın heyecanlı bekleyişiyle taçlanan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını bu yıl buruk yaşıyoruz. Ülkemizi ve tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 virüsü nedeniyle çocuklarımızın üzüldüğünü görmekteyim. Çocuklarımız hiç üzülmesin! Ülkemizde yaşanan virüs salgınının bitmesiyle birlikte güzel programlarda hep beraber buluşacağız.

Bu duygu ve düşüncelerle başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere bu vatan uğruna canlarını feda eden tüm şehitlerimizi rahmet, minnet ve şükranla bir kez daha yad ediyorum. Egemenliğimizin temel taşı, milli birliğimizin simgesi yüce meclisimizin açılışının 100’üncü yılını en kalbi duygularımla kutluyor, Yalova’da yaşayan çocuklarımız başta olmak üzere dünyadaki tüm çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutluyor, hepsinin gözlerinden öpüyorum” dedi.

Yazar

GÜNDEMKent77 Tv HaberSİYASETYalova HaberleriYEREL HABERLER
YALOVA EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİNDE BİR İLK DAHA
GÜNDEMKent77 Tv HaberSİYASETYalova HaberleriYEREL HABERLER
ALTINOVA PROTOKOLÜ BAYRAMLAŞTI
GÜNDEMKent77 Tv HaberSİYASETYalova HaberleriYEREL HABERLER
KARDELEN’Lİ ÖĞRENCİLER TEMA’LI OLDU
GÜNDEMKent77 Tv HaberSİYASETYalova HaberleriYEREL HABERLER
EMEKLİLER SADAKA DEĞİL MAAŞ İSTİYOR!
GÜNDEMKent77 Tv HaberSİYASETYalova HaberleriYEREL HABERLER
YALOVA BELEDİYESPOR TÜRKİYE 3.SÜ OLDU

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

WhatsApp
Kent77 WhatsApp Hattı
Kent77 Tv & Dijital Platform
Haber, İhbar, Mesaj ve Bilgi Hattına Hoş geldiniz